DZIECI 3-5 LAT

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim - dzieci w tym wieku posiadają szczególną zdolność imitacji dźwięków i z łatwością uczą się prawidłowej wymowy.

wiek kursantów:

Dzieci 3-5 lat

grupy wiekowe:

3-4 lata, 4-5 lat

liczba dzieci w grupie:

5-10 osób

częstotliwość zajęć:

2 razy w tygodniu po 40 lub 45 min

liczba spotkań:

od października
do czerwca

Opis zajęć

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu podręczników uzupełnionych materiałami autorskimi programu Wattsenglish. Podział na grupy uwzględniający wiek i poziom zaawansowania.

Uczymy i rozbudzamy wyobraźnię
  • poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  • poprzez śpiew i taniec.
  • poprzez zabawę kolorowymi obrazkami, planszami, i układankami.
  • poprzez zabawę w teatr, przedstawienia kukiełkowe, oglądanie i odgrywanie scenek.
  • poprzez słuchanie bajek i opowiadań.

jak uczymy
  • Zajęcia prowadzone są w języku angielskim - dzieci w tym wieku posiadają szczególną zdolność do naśladowania dźwięków, pomaga to w nauce prawidłowej wymowy.
  • Dzięki temu, że język angielski używany jest w trakcie zabawy, dzieci uczą się go w sposób naturalny, przypominający naukę języka ojczystego.
  • Ćwiczenia są krótkie i urozmaicone z powodu trudności, jakie dzieci mają ze skupieniem uwagi przez dłuższy czas.
  • Materiał jest często powtarzany i utrwalany w trakcie zabawy, pomaga to w zapamiętaniu, ponieważ dzieci w tym wieku mają krótkotrwałą pamięć.
  • Stosowanie zadań domowych wyrabia systematyczność w nauce i obowiązkowość.
  • Zabawy ruchowe tworzą naturalne środowisko do nauki słów i zwrotów odnoszących się do życia codziennego i najbliższego otoczenia, w ten sposób wspierają proces zapamiętywania.

korzyści
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.
  • Wspomaganie rozwoju intelektualnego dziecka.
  • Rozwijanie wyobraźni i spostrzegawczości.
  • Wyrabianie naturalnej pewności siebie płynącej z poczucia sukcesu.
  • Rozwijanie dojrzałości emocjonalnej poprzez zabawy z rówieśnikami.

współpraca z rodzicami

Zachęcamy do korzystania z naszego dziennika internetowego, można w nim śledzić postępy dziecka.

W ten sposób po każdych zajęciach rodzice są informowani, jaki materiał został zrealizowany, co było zadane oraz co będzie przedmiotem następnej lekcji. Podawane są tam również różne informacje organizacyjne.

Rodzice mogą tam znaleźć listę słówek oraz użytecznych zwrotów, których dziecko uczy się w trakcie roku szkolnego.

Zachęcamy również do osobistego kontaktu z lektorem. Nasi lektorzy i metodycy chętnie znajdą czas na rozmowę z Państwem.

zniżki

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy atrakcyjny system zniżek i rabatów.

5% - zniżka z tytułu przedpłaty dokonanej do 31 lipca.
5% - dla osob zapisujących sie na drugi kurs jezykowy w BRITAM.
10% - dla drugiej osoby z tej samej rodziny.
40% - dla trzeciej osoby z tej samej rodziny.
100% - dla czwartej osoby z tej samej rodziny.

50% - dla najlepszych słuchaczy nagrodzonych w konkursie.
Zniżki mogą się sumować. Zniżki rodzinne przysługują małżeństwom oraz rodzicom i ich uczącym się dzieciom. Zniżki nie obejmują kursów indywidualnych.

gwarantujemy

W razie konieczności rezygnacji z kursu nie pobieramy dodatkowych opłat. Kursant ponosi koszty wyłącznie za zajęcia, które odbyły się do momentu rezygnacji.

Cena kursu nie ulegnie zmianie przez cały rok szkolny.

Wybór wariantu płatności nie wpływa na roczną cenę kursu.

Wiadomość została wysłana.

Wyślij nową wiadomość.

Wystąpiły błędy w formularzu.
Preferuję kontakt:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Britam” Lisowscy, Podhajni sp. j. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40;

2) inspektorem ochrony danych jest Magdalena Głowala;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość na podstawie art. 6 ust 1 pkt f RODO, polegającym na komunikacji przez formularz kontaktowy, umieszczony na stronie internetowej;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie m.in. firma hostingowa;

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres miesiąca od nawiązania przez Panią/Pana kontaktu przez formularz elektroniczny;

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność kontaktu poprzez formularz elektroniczny;

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Naszym priorytetem jest skuteczność nauczania