MAGDALENE COLLEGE

Kurs w Magdalene College to idealna propozycja dla starszej młodzieży i studentów.

wiek kursantów:

16-25 lat

miejsce kursu:

Cambridge

liczba osób w grupie:

do 12 osób

liczba godzin zajęć w tygodniu:

20 godzin

transfer z lotniska:

bezpłatny

cena kursu od:

2600 + 50

Opis kursu

Kurs w Magdalene College to idealna propozycja dla starszej młodzieży i studentów.

Kursanci mieszkaja w College'u, który jest częścią Uniwersytetu w Cambridge. Mieści się w historycznym centrum miasta, nad rzeką Cam.

Budynek Magdalene College jest jednym z najstarszych, najpiękniejszych i najsławniejszych budynków należących do Uniwersytetu. Jego częścią jest słynna PEPYS LIBRARY

Mieszkając w tym pięknym miejscu kursanci mają możliwość zobaczenia Uniwersytetu „od wewnątrz” oraz doświadczenia atmosfery studiowania na jednej z najlepszych i najsłynniejszych uczelni świata.

lokalizacja szkoły

Wielkim atutem szkoły jest jej lokalizacja. Cambridge to piękne, znane w Europie miasto uniwersyteckie, które ma wiele do zaoferowania turystom.

Szczególnie atrakcyjny ze względu na lokalizację jest właśnie kurs Magdalene College, prowadzony na terenie jednego z najsłynniejszych europejskich uniwersytetów.

nauka

Kursanci uczą się języka angielskiego w grupach powstałych po ocenieniu przez nauczycieli poziomu zaawansowania kursantów.

W grupie jest nie więcej niż 12 osób, każda grupa ma 20 godzin zegarowych zajęć w tygodniu. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat z oceną postępów w nauce.

Program sportowo-rekreacyjny

Przykładowy harmonogram zajęć dostępny na stronie SELECT ENGLISH.

Szkoła Select English, która prowadzi kurs Magdalene College, zapewnia kursantom bogaty program sportowo-rekreacyjny i wycieczki. Dzięki tym atrakcjom kursanci mają możliwość uczenia się języka angielskiego również poza klasą. Przebywanie w grupie wielojęzycznej wymusza konieczność komunikowania się w języku angielskim, sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, przełamuje bariery w mówieniu.

Program sportowo-rekreacyjny, oprócz zapewnienia korzyści językowych, stanowi także atrakcyjną formę spędzenia czasu, odpoczynku.

W większość wieczorów kursanci mogą skorzystać z czasu wolnego.

Najwyższa jakość

Szkoła Select English jest szkołą akredytowaną przez British Council. Instytucja ta regularnie wizytuje akredytowane szkoły, aby zagwarantować w nich najwyższe standardy dotyczące jakości nauczania, zarządzania szkołą oraz standardy dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa kursantom.

zakwaterowanie

Budynek położony jest w historycznym sercu miasta, otacza go piękny ogród.

Kursanci mieszkają w Magdalene College w pokojach jednoosobowych. Łazienki są wspólne. Jedna łazienka przypada na maksymalnie 6 osób.

Kursanci korzystają z bezpłatnego wi-fi.

posiłki

Posiłki serwowane są na miejscu (śniadanie, lunch i obiad).

Dodatkowe informacje

Terminy

7 LIPCA - 20 LIPCA
21 LIPCA - 3 SIERPNIA

Ceny

Pokój jednoosobowy:
2600 GBP + 50 GBP (opłata rejestracyjna).

Cena obejmuje

kurs
zakwaterowanie
wyżywienie
wycieczki
program rekreacyjny

Cena nie obejmuje

Lotów do i z Anglii

Należy doliczyć około 1000 - 1200 zł.

Ubezpieczenia

Należy doliczyć około 80 zł.

Masz pytania? Zadzwoń: 600 244 022

Informacje Cambridge (ENG) Raport z inspekcji ISI (ENG)
Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Wiadomość została wysłana.

Wyślij nową wiadomość.

Wystąpiły błędy w formularzu.
Preferuję kontakt:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Britam” Lisowscy, Podhajni sp. j. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40;

2) inspektorem ochrony danych jest Magdalena Głowala;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość na podstawie art. 6 ust 1 pkt f RODO, polegającym na komunikacji przez formularz kontaktowy, umieszczony na stronie internetowej;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie m.in. firma hostingowa;

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres miesiąca od nawiązania przez Panią/Pana kontaktu przez formularz elektroniczny;

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność kontaktu poprzez formularz elektroniczny;

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.