#hiszpański #francuski

W SJO Britam od 2005 roku.

Jestem nauczycielką języka francuskiego z wieloletnią praktyką nauczania w klasach o profilu DELF (Diplôme d'Études en Langue Française).

Trzykrotnie bylam egzaminatorką DELF (raz w Chorzowie, dwukrotnie w Warszawie, przed przeniesieniem centrów egzaminacyjnych do ośrodków Alliance Française). Przed siedem lat pełniłam w województwie śląskim funkcję doradcy metodycznego nauczycieli języka francuskiego. Przez 15 lat prowadziłam wymianę między VI L.O. z Gliwic a dwoma liceami z Valenciennes we Francji (Lycée Notre Dame i Lycée La Sagesse), która w ostatnich latach mojej działalności w tym zakresie została rozszerzona do trójstronnej wymiany (polsko-francusko-niemieckiej).

Trzy razy zorganizowałam obozy językowe w Antibes, we Francji, byłam też lektorką w Letniej Szkole Języka Francuskiego w Soissons.

Moi uczniowie zdobyli wiele nagród w różnego typu konkursach na szczeblu miasta i województwa (wielokrotnie I, II lub III nagrodę zbiorową, bądź indywidualną w wojewódzkich festiwalach szkolnych teatrów francuskojęzycznych, czy konkursach recytatorskich, raz - na szczeblu krajowym - zdobywając drugie miejsce w Konkursie Prozy i Poezji Francuskiej).

Od roku 2007 posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do nauczania również języka hiszpańskiego. Odbyłam staż nauczycielski na Uniwersytecie w Salamance. Uczę tego języka nieprzerwanie w S.J.O. "BritAm" od roku uzyskania uprawnień (po zakończeniu czteroletniego kursu, zdaniu egzaminów DELE i ukończeniu kursu metodyki nauczania jezyka hiszpańskiego).

Mam wiele pasji. Lubię uprawiać sport (pływanie, tenis), uwielbiam podróże, interesują mnie sztuki piękne (czasami maluję), uwielbiam gotować. Pasonuje mnie też dobra lektura, dobry film oraz krzyżówki (zwłaszcza "Jolki" i "Hetmańskie"). Jestem mężatką, mam dorosłą córkę.

cofnij

Kadra Lektorska

poprzedni następny


praca w SJO Britam

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy lektorów języków obcych do pracy z młodzieżą i dziećmi.

Oferujemy możliwość pracy w przyjaznej atmosferze, według sprawdzonych programów. Młodym lektorom z mniejszym doświadczeniem zapewniamy wsparcie metodyczne. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zarzad@britam.edu.pl

Zapraszamy do współpracy.
Zarząd Szkoły Języków Obcych BRITAM

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Britam” Lisowscy, Podhajni sp. j. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40;

2. inspektorem ochrony danych jest Magdalena Głowala, iod@britam.edu.pl;

3. dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 c RODO i będą przechowywane przez okres pół roku od momentu zakończenia procesu rekrutacji;

4. podanie danych jest wymogiem ustawowym, wynikającym z przepisów Kodeksu Pracy;

5. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie m.in. firma hostingowa, dostawca poczty elektronicznej;

6. jako administrator Pani/Pana danych, zapewniamy prawo dostępu i sprostowania danych osobowych, żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Może Pan/Pani także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. Informujemy także, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych;

7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany;

8. Administrator nie zamierza przekazywać danych poza teren Unii Europejskiej lub organizacji międzynarodowej.

Centrala Gliwice
Górnych Wałów 40

Siedziba główna czynna:
Pon. - pt. 13:00 - 19:00Gliwice
Tarnogórska 10

Sekretariat czynny:
Pon. - pt. 14:00 - 19:00Gliwice
Syriusza 30

Dyżur telefoniczny:
*Pon. 16:00 - 18:00
*Śr. 16:00 - 19:00
*Pt. 15:30 - 16:30

Gliwice-Łabędy
Partyzantów 25

Dyżur telefoniczny:
*Pon. 16:00 - 18:00
*Śr. 16:00 - 19:00
Sekretariat czynny:
Pt. 15:30 - 16:30

Knurów
Stefana Batorego 5

Dyżur telefoniczny:
*Pon. 16:00 - 18:00
*Śr. 16:00 - 19:00
*Pt. 15:30 - 16:30

Bytom
Dworcowa 25

Sekretariat czynny:
Wt. 15:00 - 17:00
Czw. 15:00 - 17:00


Zabrze
Niedziałkowskiego 1

Sekretariat czynny:
Pon. - pt. 13:00 - 19:00Telefon kontaktowy do wszystkich szkół

(32) 793 70 50

Pon. - pt. 13:00 - 19:00

* W pozostałe dni i godziny informacji udzielają pozostałe sekretariaty SJO Britam.