CULFORD TEENS/YOUNG LEARNERS

CULFORD YOUNG LEARNERS to nowość w ofercie.

wiek kursantów:

10-16 lat

miejsce kursu:

CULFORD SCHOOL

liczba osób w grupie:

do 12 osób

liczba godzin zajęć w tygodniu:

20 godzin

transfer z lotniska:

bezpłatny

cena kursu od:

2050 + 50

Opis kursu

CULFORD TEENS/YOUNG LEARNERS.

lokalizacja szkoły

Culford Hall to piękna, otoczona zielenią posiadłość. Na co dzień mieści się tu renomowana szkoła z internatem, jedna z najlepszych w Wielkiej Brytanii.

Oddalony ok 30km od Cambridge obiekt szczyci się połączeniem historycznej architektury oraz nowoczesnego zaplecza.

Na terenie obiektu znajdują się boiska do piłki nożnej, koszykówki, korty tenisowe, sala gimnastyczna, kryty basen, sala teatralna.

nauka

Program kursu został opracowany w taki sposób, aby zapewnić nastolatkom możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu z rówieśnikami, nauczenia się wielu ciekawych rzeczy w przyjaznej atmosferze oraz zwiedzenia interesujących miejsc. W programie kursu są wycieczki do Londynu, Cambridge, Norwich i Bury St Edmunds.

Kursanci uczą się języka angielskiego w grupach powstałych po ocenieniu przez nauczycieli poziomu zaawansowania kursantów. Zajęcia prowadzone są w atrakcyjny sposób, z zastosowaniem nowoczesnych technik i metod nauczania.

W grupie jest nie więcej niż 12 osób, każda grupa ma 20 godzin zegarowych zajęć w tygodniu. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat z oceną postępów w nauce.

Program sportowo-rekreacyjny

Szczegółowy program dostępny na stronie SELECT ENGLISH.

W ramach kursu realizowany jest także bogaty program sportowo-rekreacyjny. Dzięki tym atrakcjom kursanci mają możliwość uczenia się języka angielskiego również poza klasą. Przebywanie w grupie wielojęzycznej wymusza konieczność komunikowania się w języku angielskim, sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, przełamuje bariery w mówieniu.

Program sportowo-rekreacyjny, oprócz zapewnienia korzyści językowych, stanowi także atrakcyjną formę spędzenia czasu, odpoczynku.

Najwyższa jakość

Szkoła Select English jest szkołą akredytowaną przez British Council. Instytucja ta regularnie wizytuje akredytowane szkoły, aby zagwarantować w nich najwyższe standardy dotyczące jakości nauczania, zarządzania szkołą oraz standardy dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa kursantom.

zakwaterowanie

Kursanci mieszkają na terenie szkoły, w internacie, w pokojach wieloosobowych (3-6 osób).

opieka

W miejscu zakwaterowania kursantów mieszkają opiekunowie.

posiłki

Posiłki (śniadanie, lunch i obiad) serwowane są na miejscu.

Dodatkowe informacje

Obiekt otoczony jest pięknym parkiem. Kursanci mają także do dyspozycji pokój wspólny / salon.

Terminy

7 LIPCA - 20 LIPCA
21 LIPCA - 3 SIERPNIA

Ceny

Zakwaterowanie w akademiku, pokój dwuosobowy lub wieloosobowy:
2050 GBP + 50 GBP (opłata rejestracyjna).

Cena obejmuje

kurs
zakwaterowanie
wyżywienie
wycieczki
program rekreacyjny

Cena nie obejmuje

Lotów do i z Anglii

Należy doliczyć około 1000 - 1200 zł.

Ubezpieczenia

Należy doliczyć około 80 zł.

Masz pytania? Zadzwoń: 600 244 022

Informacje Cambridge (ENG) Raport z inspekcji ISI (ENG)
Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Wiadomość została wysłana.

Wyślij nową wiadomość.

Wystąpiły błędy w formularzu.
Preferuję kontakt:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych „Britam” Lisowscy, Podhajni sp. j. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40;

2) inspektorem ochrony danych jest Magdalena Głowala;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość na podstawie art. 6 ust 1 pkt f RODO, polegającym na komunikacji przez formularz kontaktowy, umieszczony na stronie internetowej;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie m.in. firma hostingowa;

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres miesiąca od nawiązania przez Panią/Pana kontaktu przez formularz elektroniczny;

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność kontaktu poprzez formularz elektroniczny;

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.